Categorii

Producatori

Coloana Legrand

Newsletter

Gigabit ( cu modul SFP)

In aceasta categorie sunt  3  produse
Gigabit ( cu modul SFP)

In aceasta subcategorie sunt cuprinse media convertoarele Gigabit stand alone cu 1 sau 2 sloturi SFP. Cu aceste mediaconvertoare se pot realiza conexiuni gigabit pe fibre singlemode sau multimode, in functie de modulul SFP instalat.

Mai multe

Coş  

Nici un produs

Livrare 0,00 Eur
Total 0,00 Eur

Coş Plăteşte

Filtrare produse

Disponibilitate v
Producător v
Condiţie v