Categorii

Producatori

Coloana Legrand

Newsletter

Adaptor FO Nexans multimode SC-SC duplex

Adaptor fibra optica Nexans LANmark multimode SC-SC duplex

Detalii

Stoc: disponibil

10 produs în stoc produse în stoc


Anunta-ma cand este disponibil

2,02 Eur fără TVA

Adaugă la dorinte

 Adaptori Nexans multimode SC-SC duplex N205.127

 

Pentru mai multe detalii despre acest produs, accesati pagina producatorului.

Cod de comanda:

N205.127Adaptor fibra optica Multimode SC-SC duplex

  



Nu exista nici un comentariu inca.

Coş  

Nici un produs

Livrare 0,00 Eur
Total 0,00 Eur

Coş Plăteşte

Produse noi

» Nici un produs nou