Categorii

Producatori

Firma de incredere

Newsletter

Angajam personal pentru vanzari pe platforma online

Angajam personal (eventual cu experienta) pentru vanzari echipamente telecomunicatii pe platforma online.

Detalii

Net 012.001

Stoc:

0 produs în stoc produse în stoc

Anunta-ma cand este disponibil

0,00 Eur fără TVA

Adaugă la dorinte

Candidatul potrivit :

  • Iti place sa vorbesti la telefon ?
  • Lucrezi usor pe calculator ?
  • Iti place munca in echipa ?
  • Locuiesti in sectorul 3 ?
  • Ai cunostinte tehnice despre produsele pe care le vindem ?

Atunci postul acesta este pentru tine!

Descrierea jobului

Societatea Net Instal 2002 SRL specializata in vanzarea si instalarea echipamentelor de telecomunicatii voce-date  angajeaza  reprezentant vanzari magazin online, pentru desfasurarea urmatoarelor tipuri de activitati:
• Preluarea comenzilor online, la telefon sau prin e-mail
• Emiterea comenzilor catre furnizori, receptia produselor la livrare
• Urmarirea starii comenzilor in timp real
• Oferirea de informatii telefonice si consilierea clientilor in ceea ce priveste: produsele existente in magazinul online, oferte promotionale, statusul comenzilor
• Mentinerea unei bune relatii cu clientii, telefonic, via email si alte retele de comunicare
• Pregatirea comenzilor pentru livrare; generarea AWB-urilor si a avizelor de insotire a marfii
• Emiterea bonurilor fiscale si facturilor aferente comenzilor
• Pastrarea unei bune relatii cu firmele de curierat

Beneficii:

  • Salariu peste media pietei
  • Transport asigurat
  • Mediu de lucru si colectiv prietenos
  • Comision la vanzare

Daca te intereseaza acest post, trimite CV-ul tau aici

Nu exista nici un comentariu inca.

Numai utilizatorii inregistrati pot posta comentarii.

Coş

Nici un produs

Livrare 0,00 Eur
Total 0,00 Eur

Coş Plăteşte

Produse noi

» Nici un produs nou