Categorii

Producatori

Coloana Legrand

Newsletter

Patch cord de fibra optica Nexans LANmark multimode OM1, 62.5/125, SC-SC duplex, manta LSZH, 2 m, portocaliu

Patch cord fibra optica Nexans LANmark multimode OM1, 62.5/125, SC-SC duplex, manta LSZH, 2 m, portocaliu | Nexans

Detalii

Stoc: stoc epuizat

0 produs în stoc produse în stoc


Anunta-ma cand este disponibil

10,10 Eur fără TVA

Adaugă la dorinte

Patch cord fibra optica Nexans

Cod de comanda:

N123.0CCO2Patch Cord fibra optica OM1 62.5/125 2xSC - 2xSC, manta LSZH, portocaliu, 2m



Nu exista nici un comentariu inca.

Coş  

Nici un produs

Livrare 0,00 Eur
Total 0,00 Eur

Coş Plăteşte

Produse noi

» Nici un produs nou