Categorii

Producatori

Firma de incredere

Newsletter

Modul priza fibra optica LANmark pentru 2 adaptori "Snap-in"

Modul priza fibra optica 45X45mm pentru 2 adaptori "Snap-in", alb, usite protectie, neechipat

Detalii

Stoc: disponibil

6 produs în stoc produse în stoc


Anunta-ma cand este disponibil

6,54 Eur fără TVA

Adaugă la dorinte

Priza FO Nexans - N420.035


Descriere 

Priza FO Nexans a fost proiectata pentru aplicatii robuste Fibre To The Desk. Priza combina beneficiile conceptului Snap-in Nexans, cu gama larga de flexibilitate a metodelor de terminare a fibrei optice: directa, splicing cu protectie de aluminiu si splicing cu protectie termoretractabiba. Până la 4 fibre într-o singură priză!

Compatibilitati: 

Proiectat pentru adaptoarele snap-in Nexans:

  • Simplex Singlemode SC - Multimode
  • SC Single Mode Duplex - Multimode
  • Duplex LC Single Mode - Multimode
  • MT-RJ Multimode
  • Priza este compatibila cu toti conectorii snap-in cupru cat 5e cat 6 cat 6A, cat 7
  • Prin folosirea unui adaptor EUROMOD (N800.375), priza poate fi utilizata si in hardware avand cotele 50x50mm

 

  • Protectii suportate: 

 

Protecție 4x1 aluminiu
Protectie termoretractabila 4x1

 

Specificatii tehnice:

  • Material: ABS PC
  • UL enumerate: UL94V0
  • Culoare: Alb
  • Greutate: 80g
  • Dimensiuni: 74x125x34 (Inclusiv clispuri 45x45)

 

Instalare:

Priza poate fi instalata în canal de cablu direct, cu ornament sau pe o doza aparenta .

Cod de comanda:

N420.035

Modul priza 45X45mm pt. 2 adaptori "Snap-in" de fibra optica, alb, usite protectie, neechipat



Nu exista nici un comentariu inca.

Numai utilizatorii inregistrati pot posta comentarii.

Coş  

Nici un produs

Livrare 0,00 Eur
Total 0,00 Eur

Coş Plăteşte

Produse noi

» Nici un produs nou